De MMPC Home Server compact lijn is een Home Server met als basis de Antec NSK1380 en dient als basis voor uw thuis netwerk. Dit systeem is speciaal ontworpen met hardware die zo min mogelijk energie verbuiken omdat een Home Server systeem nu eenmaal 24 uur per dag aan staat.
Dit systeem is zeer goed te gebruiken in combinatie met een HTPC om zo al uw bestanden en opnames te delen met andere PC's in huis. Tevens heeft het systeem een backup mogelijkheid waardoor uw data zelfs na een crash van een computer op een eenvoudige wijze terug gezet kan worden zonder dat u als gebruiker veel kennis in huis hoeft te hebben hiervoor.
Windows Home Server is zo opgebouwd dat het een installeren en vergeten systemen is. U hoeft dus geen kennis van een server te hebben het gehele systeem werkt nagenoeg automatisch.
De Windows Home Server software is geheel in het engels en niet in andere talen leverbaar. Dit is voor de werking geen probleem aangezien een Home Server eigenlijk geen verdere bediening nodig heeft.
Door het unieke compacte design van dit systeem kunt u het makkelijk plaatsen in een meterkast of andere makkelijk weg te werken plaats. Het gehele systeem wordt namelijk via uw netwerk middels een andere pc bedient en daardoor hoeft er op een WHS systeem geen monitor, toetsenbord en muis aangesloten worden.
Het systeem is zeer stil te noemen door de diverse aanpassingen die wij gedaan hebben om zoveel mogelijke bewegende delen te vervangen door passieve koelelementen.
Wij hebben geprobeerd zoveel mogelijk te letten op het energieverbruik van het systeem.
Verder gebruiken in dit systeem Dual Core Atom processors die een zeer laag energieverbuik hebben.
Wij hebben met de compact lijn een simpele Home Server weten te bouwen die in 4 storage modellen op de markt komt. Het verschil onderling tussen de compact modellen lijn is niets meer dan de opslag capaciteit van de Home Server.
- Compact 1.5Tb opslag
- Compact 2Tb opslag
- Compact 3Tb opslag
- Compact 4Tb opslag
De MMPC Home Server compact beschikt over de volgende onderdelen:
- 6 x USB 2.0 aansluiting achterkant 2x voorkant
- 1x 10/100/1000Mbit LAN
- Een Geldige Windows Home Server Licentie UK met DVD
- 2 Jaar Garantie op basis van zelf brengen en ophalen (is om te zetten naar On-Site voor 2 jaar met een meerprijs van €99)
De kasten worden door ons standaard gemaakt in de configuratie die nu een goede prijs/kwaliteit verhouding heeft.
Tevens is het mogelijk om het systeem nog van extra's te voorzien.
- U kunt dan denken aan meer geheugen.
- Grotere harddisks of meerdere in het systeem
- Printers en scanners
- extra of ander toetsenbord met muis
De MMPC Home Server Basic heeft de volgende specificaties:
- Behuizing Antec NSK1380 Zilver/Zwart
- Voeding Antec 380W ATX Silent voeding
- Processor Intel Atom 330 Dual Core
- Geheugen DDR2 2048Mb 667Mhz (1 slot leeg)
- Videokaart onboard met VGA/DVI/HDMI out
- Netwerk 10/100/1000 Mbit onboard LAN
- 2x Western Digital 2Tb SATA 3.0Gb/s Greenpower
- DVD ROM Samsung
- Windows Home Server 32Bits UK OEM met Power Pack 3
Doordat er door ons alleen maar producten gebruikt worden waarvan wij zelf de stabiliteit, warmte ontwikkeling en betrouwbaarheid hebben getest koopt u hiermee een zeer hoogwaardige vervanger voor u bestaande audio systeem.
Mocht u een compleet systeem willen met daarbij nog een HTPC systeem, Plasma scherm, LCD TV, Luidspreker set of misschien wel een satelliet, digitale kabel of Digitenne systeem dan kunt u ons mailen op info@multimediapc.nl
€789.00